Galatasaray Yüzme Kursu

Galatasaray yüzme kursu Üsküdar’da Burhan Felek Spor Kompleksi içerisinde ki Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nda faaliyet göstermektedir. Yüzme kursunu olimpik bir havuzda almayı tercih ediyorsanız bu kursu kaydınızı rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Havuzumuz çok düzenli çalışan personel tarafından en hijyenik şekilde temizlenmektedir. Bizi kayıt işlemleriniz için ziyaret ettiğinizde ya da fikir edinmek amacıyla ücretsiz derslere katıldığınızda bundan sizde emin olacaksınızdır ve içiniz daha rahat edecektir.

Galatasaray Yüzme Kursları yaptığı işler ve yürüttüğü faaliyetlerle her zaman ilk sıralarda yer almaktadır. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı da kayıt ettirebileceğiniz temiz ve kaliteli bir ortam oluşturarak sizleri en iyi şekilde hizmet vermek bizlerin en temel görevidir. Yetişkin ve çocuk kursları ayrı olup herkes kendi seviyesinde ki öğrencilerle ders yapmaktadır. Şöyle ki; kursa başladığınız belli seviyelerden bahsedilecek, bu seviyeler sizin yüzme bilginizle alakalıdır. Sizin kendinizi daha rahat hissetmeniz ve eğitmenin daha doğru ders verebilmesi için bu seviyeler önemlidir. Başlangıç, orta seviye ve yüzme bilenler seviyelerini sizde kursa başlayarak zamanla tırmanıp iyi bir yüzücü haline gelebilirsiniz. Kayıtlar aylık abonelikler şeklinde yapılır ve kursumuza mevsimlere göre ayarlanan sular ve mekan ısısı dolayısıyla yaz kış ara vermeden devam edebilirsiniz. Bu size öğrendiklerinizi unutmadan pekiştirme ve daha iyi bir yüzücü olma şansını sağlar.

Yüzücü eğitmenlerimiz size kesinlikle en iyi eğitimi vermek üzere yetiştirilmişlerdir. Suyla alakalı korkularınız ya da problemleriniz varsa bunları çözmenize yardımcı olacaklardır. Bu problemleri çözmeden kesinlikle yüzme öğrenemeyeceğiniz için toplu derslerde bunları aşamayacağınızı düşünüyorsanız kursumuzun size sağladığı özel ders imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Kesinlikle böyle problemleriniz varsa yüzmekten vazgeçmeyin bunların aşılamayacak problemler olduğunu aklınızdan silerek rahatlıkla kayıt yaptırabilirsiniz.

Burhan Felek Galatasaray Yüzme Havuzu Çocuk Yüzme Kursu Saatleri

CUMARTESİ + PAZAR 13:30 – 14:30 04 yaş ve 15 yaş grubu Aylık Kursu Fiyatı 200 TL

Burhan Felek Galatasaray Yüzme Havuzu Yetişkin Yüzme Kursu Saatleri

SALI + PERŞEMBE 19:00 – 20:00 20:00 – 21:00 Aylık Kursu Fiyatı 200 TL
ÇARŞAMBA + CUMA 19:00 – 20:00 20:00 – 21:00 Aylık Kursu Fiyatı 200 TL
CUMARTESİ + PAZAR 19:30 – 20:30 Aylık Kursu Fiyatı 200 TL

Burhan Felek Galatasaray Yüzme Havuzu Nerede?

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*