Çocuklar ve Yetişkinlere Özel Yüzme Dersleri

Çocuklar ve Yetişkinlere Özel Yüzme Dersleri

Çocuklar ve Yetişkinlere Özel Yüzme Dersleri

Kursumuz İstanbul’da merkezi konumda yer alan kendi havuzunda sizlere uzun yıllardır yüzme dersleri vererek doğru ve kaliteli yüzme öğrenmeniz için hizmet vermektedir. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile istek ve ihtiyaçlarınız eksiksiz karşılanmaktadır.

Yüzme derslerimiz 5-14 yaş çocuk grubu ve 15 yaş üstü yetişkin gruplarından oluşmaktadır. Yetişkin gruplarımızda üst yaş sınırı bulunmamakta olup, hangi yaşta olursanız olun yüzme sporu ile ilgilenerek sağlıklı olabilmeniz sağlanmaktadır.

Özellikle belli bir yaş üstündeki kişilerde ortaya çıkabilen kronik rahatsızlıkların tedavisinde su aktiviteleri ve yüzme sporu ile ilgilenme doktorlar tarafından da tavsiye edilmekte olup, sizlerin tedavinize destek olmak için yüzme dersleri vermekteyiz.

Her Katılımcı Profesyonel Yüzücü Olabilir

Öncelikle çocuk grupları olmak üzere, kursumuza katılım sağlayan herkesin profesyonel olarak yüzme sporu ile ilgileneceği varsayılarak yüzme dersleri verilmektedir. Herkese aynı kalitede verilen derslerimiz sertifikalı eğitimcilerimiz tarafından verilmektedir.

İstanbul’da yüzme kursu araştırması içerisindeyseniz kursun hijyeninin yanında eğitimcilerin deneyim ve başarı sertifikalarını da incelemeniz doğru yüzme öğrenmeniz açısından önemli bir durumdur. Yüzme kursları İstanbul ili için araştırma yaparken önceliğiniz kurumun profesyonelliği olmalıdır.

Özellikle çocukların yüzme sporu ile ilgilenmeleri hem beden ve kas gelişimlerini hem de özgüven duygularını destekleyecek önemli bir aktivitedir. Çocukların yüzme stilleri dahil olmak üzere yüzme ve su aktiviteleri ile ilgili her şeyi doğru bir şekilde öğrenebilmeleri için eğitimcilerimiz özel olarak onlarla ilgilenmektedir.

Yüzme Kurslarının Genel Hizmetleri

Farklı hizmetler sunan yüzme kursları İstanbul ilinin pek çok yerinde bulunmaktadır. Çok sayıda olan kurslar içerisinden seçim yaparken kesinlikle kursu ziyaret etmenizi öneririz. Kursun imkanlarını ve durumunu yerinde görmeniz kurs hakkında doğru bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kursumuzun hizmetleri arasında kendinize ait eşya dolabı, soyunma alanları ve duş alabileceğiniz kısımlar bulunmaktadır. Yüzme derslerinin yanında yüzme bilenler için antrenörlük hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Kursların farklı hizmetleri farklı ücret talepleri ile sizlere sunuluyor olabilir. Konuyla ilgili sorularınızı netleştirmeden kayıt taptırmamanızı öneririz. Yüzme dersleri sırasında havuzun yoğunluğu da kaliteli yüzme öğrenebilmenizde önemli bir etkendir.

Yüzme Kurslarına Kayıt İçin Gerekli Olanlar

Yüzme kurslarının kayıt koşulları genellikle benzer olup, kayıt için sağlık raporu talep eden yüzme kursları İstanbul ili içinde oldukça yaygındır. Hem sizin hem de genel sağlığın devamlılığı için kursumuzda da sağlık raporu talep edilmektedir.

Sağlık raporu ve kimliğinizle kurumumuza başvurduktan sonra sizin için uygun ders saatlerinin ve yararlanacağınız hizmetlerin yer aldığı sözleşmemiz imzalandıktan sonra kursumuza başarıyla kayıt yaptırmış olacaksınız.

Kursumuza kayıt yaptırdıktan sonra herhangi bir şekilde ders saatinde değişiklik yapmak istediğinizde ya da herhangi bir sorununuz olduğunuzda kursumuzla hemen irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Soru ve sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırmak için profesyonel ekibimiz hemen aksiyon almak için çalışacaktır. Önceliğimiz sizlerin memnuniyetiniz ve doğru bir şekilde yüzme öğrenmenizdir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*