Çocuklar İçin Yüzme Eğitim Merkezleri

Çocuklar İçin Yüzme Eğitim Merkezleri

Yüzme kursu aile içerisindeki psikolojide de büyük etkiye sahiptir. Bazı vatandaşlarımızın eşlerini kıskanma durumu söz konusu halinde bayan erkek ve ya özellikle tesettürlü bayanlarımızın daha rahat bir şekilde verilen steril ortamlarda gerek bayan hocalarımız eşliğinde gerek erkek hocalarımız eşliğinde daha rahat bir ortamda kursa katılabilmeleri için güzel bir ortam sağlamaktadır.

Kursumuza gelen bayanlarımızın acaba kursa katılıyorum bana yüzmeyi öğreten hoca erkek midir gibi endişeleri de ortadan kaldırmaktadır. Bunun yanı sıra, çocukların her açıdan güzel bir eğitim almaları için yüzme kurslarımızı tercih edebilmeniz mümkündür. Özel çocuk eğitmenlerimiz sayesinde gözünüz arkada kalmadan çocuğunuzu bize emanet edebilirsiniz.

Yüzme Havuzlarında Çocuklar İçin Su Terapisi

Su terapisi çocuklara oyun yönüyle kazandırılması amaçlanan terapidir. Çocuk terapide olduğunu anlamaması tedaviye yanıtın olumlu olmasını etkilemektedir. Terapide olduğunu anlayamayan çocuk için su terapisi oyun amaçlı görülmektedir.

Çocuğun etrafındaki çocuklarla iletişime geçmesi sosyal yönden olumlu gelişmeler katmaktadır. Bunun dışında çocuğun suda rahat hareket etmesi öz güven duygusunu da geliştirmektedir. Çocuğunuzun bu tip sorunları varsa eğer uğramanız gereken adres çocuklar için yüzme eğitimi veren kaliteli bir kurum olmalıdır. Yüzme kurslarımız ise uzman kadrolarıyla size en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Yüzme Kurslarında Güvenlik ve Temizlik

Yüzme kursumuz güvenlik açısından kapıda girerken kursa kayıtlı olan öğrencilerimizin kapıda okuttukları kimlik ile alım yapmaktadır. Kapıdaki güvenlik görevlilerimiz ve onların  güler yüzü sayesinde insanın kendisini rahat hissetmesi sağlanmaktadır. Aynı şekilde acil odamızın bulunması ani sakatlanma veya yaralanma anında yapılan acil müdahale ile size daha iyi ilk yardım şartları sunmaktadır.

Havuzun pH değerinin kontrol edilmesi bir diğer önemli husustur. Üyelerimizi havuza almadan önce yapılan kontrol ve tahliller sayesinde hiç bir sağlık sorunu yaşanmamaktadır. Yüzme eğitim merkezimizdeki temizlik ve güvenlik önlemleri çok sıkı kontrol altındadır. Haftanın 2 günü havuz suyunun temizliği yapılmaktadır.

Sağlığına önem veren üyelerimiz bu yönüyle çok fazla tercih ettiği kurumumuzda şimdiye kadar sağlık problemi yaşayan bir üyemiz olmamıştır. Özellikle çocuk yüzme eğitimlerinde tüm bu konulara bir kat daha fazla önem verilmektedir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*