Çocuk Yüzme Kursu

İstanbul Anadolu Yakasında üç farklı havuzda çocuklara yüzme eğitimi veriyoruz. İstanbul Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu, Ataşehir Anabilim Koleji yüzme havuzu ve Kartal Yakacık yüzme havuzu tesislerinde çocuklar için yüzme kursu faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Çocuk yüzme eğitimi 03 yaş ve 15 yaş çocuklardan oluşmaktadır. Çocukların yüzme seviyeleri ve yaş gruplarına göre gruplar oluşturulmaktadır. Her eğitim grubu maksimum beş kişiden oluşmaktadır. Üç istasyondan oluşan çocuk yüzme eğitimi başlangıç, orta ve ileri seviye gruplarından oluşmaktadır.

İstanbul çocuk yüzme kursu faaliyetlerimiz aylık üyeliklerden oluşmaktadır. Hafta da iki gün birer saat şeklinde organize ettiğimiz yüzme çalışmalarına aylık sekiz seans katılım söz konusudur. Aylık üyeliklerde katılmadığınız derslerin telafisi yapılmamaktadır. Çocuk yüzme kursu için gerek belge ise aşı karnesi fotokopisi ve tam idrar tahlilidir. Kişisel malzemeler ise; mayo veya short, havlu, terlik, yüzücü gözlüğü, bone’dir.

İstanbul Anadolu Yakasındaki yüzme havuzları ve çocuk yüzme eğitimi saatleri her havuzda farklı zaman dilimlerinde gerçekleşmektedir. Size en yakın havuz hangisi ise o havuzu tercih edebilirsiniz.

Anadolu Yakası Çocuk Yüzme Kursu ve Havuzlar

Çocuk yüzme kursları hakkında yetkili koordinatör
Ömer Küçükkurt
Gsm: 0537 938 73 32

Modern ve hijyenik havuzlarımızda çok kaliteli öğretmenler ile çocuklara yüzme dersleri veriyoruz. Havuzlarımızın temizliği su götürmez bir gerçektir, ozonlama tekniği ile yapılan su temizleme çalışmalarımız devamlı denetlenerek kontrol altında tutulmaktadır, duşa girmeden ve bone takmadan hiçbir yüzücüyü suya sokmuyoruz. Çocuklar için farklı ders programlarımız var, onlar suyu ve yüzmeyi çok seviyorlar, yaşları ne kadar erken olursa bu konuda o kadar başarılı olacakları kesindir. Yaş gruplarımız 4 ile 16 arasındadır, amacımız ilerinin ünlü yüzücülerini yetiştirmektir. Bünyemizdeki yüzme hocalarının bir çoğu eski milli yüzücülerdir. Bunun yanı sıra değerli akademisyenler de bizimle çalışarak öğrencilere yüzmeyi sevdirmeye çalışıyorlar. Çocuklar için yüzme kursları sistemli bir çalışma ile ölçülendirilmektedir.

Sağlıklı yaşamak için yüzmeden yararlanmak en akıllıca yapılacak işlerden biridir, ağaç yaşken eğilir Ata sözünden yola çıkarak çocuklarınızı daha fazla büyümeden erken yaşlarında emin ellerimize teslim ederek yüzme öğrenmelerini sağlamalısınız. Çocuklar için yüzme kursları çalışmalarımız başladığından beri yoğun bir ilgi ile karşılaşmış olmak bizleri çok mutlu ediyor. Havuz suyumuzun sıcaklığı 30 derecedir, bu sıcaklık insanın vücut sıcaklığına en uygun derecedir. Yarı olimpik havuzlarımızda yüzmenin keyfine doyamayacak olan çocuklarınız sağlıklı yaşama adım atmış olacaklar ve umuyoruz ki hayatları boyunca yüzmeden vazgeçemeyeceklerdir.

Su analizlerimiz düzenli olarak yapıldığı için çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atacak bir durum asla söz konusu bile olamaz. Çocuklarınız bize ilk geldiklerinde yüzme bilip bilmedikleri, biliyorlarsa seviyeleri tespit edilerek ona göre değerlendirmeye tabi tutulurlar ve çalışmalar bu doğrultuda yürütülür. Çocuklar için yüzme kursları iddialı çalışmalara imza atmamız ile çok güzel bir yola girmiştir. Her geçen gün artan taleplere cevap vermeye çalışıyor ve sizlere beraber hep daha ileriyi hedefliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*