Bizimle Yüzmeyi Kalıcı ve Doğru Tekniklerle Öğrenin

Bizimle Yüzmeyi Kalıcı ve Doğru Tekniklerle Öğrenin

İstanbul Ataşehir semtinde kendi yerimizde özel yüzme dersleri verdiğimiz kursumuzda uzun yıllardır profesyonel çalışma anlayışı ile en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Sizlere yüzmeyi öğretmek amacıyla sunduğumuz hizmetlerin hepsinde kalite standartlarımızı koruyarak en iyi hizmet ile yüzme dersleri vermekteyiz.

Alanında uzman, deneyimli ve donanımlı eğitimcilerimiz, yüzme öğretebilme sertifikalarına sahip kişilerden oluşmaktadır. Her kişiye ve her yaş gurubuna yüzme derslerinin verildiği Ataşehir yüzme kursu olarak sizlere öğretilenlerin doğru ve kalıcı olması amaçlamaktayız.

Yüzmeyi öğretmeden önceki ilk dersimizde sizlerin sudaki serbest duruşunuz ve öğrenme beceriniz baz alınarak size özel ders programları oluşturulmakta ve bu programlar eşliğinde yüzme öğrenmeniz sağlanmaktadır.

Yüzme Eğitim Kategorilerimiz

Kursumuzda her yaş gurubuna yüzme dersleri verilmektedir. 5-14 yaş çocuk gurubu ve 14 yaş ve üzeri yetişkin gurubuna özel birebir derslerimiz ve gurup derslerimiz mevcuttur. Her yaş gurubunun yüzme öğrenme becerisine uygun eğitimi verebilecek donanıma sahip eğitimcilerimiz, başlangıç seviyesinden yüzme teknikleri aşamasına kadar tüm öğrencilerini tek tek takip etmekte ve kişiye özel eğitim programları uygulamaktadır.

İstanbul’un nezih semti Ataşehir’de bulunan yerimiz merkezi konumda yer aldığından sizlere esnek ders saatlerimize kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Ataşehir yüzme kursu hizmetlerimiz içerisinde havuzumuzu kullanma imkanı da sunulmaktadır. Ulaşım kolaylığı ile tercih edebileceğiniz kursumuzun antrenman programına yazılarak birlikte belirlediğimiz zamanlarda havuzumuzu spor veya antrenman amacıyla yüzmek için kullanabilirsiniz.

Hangi yaşta olursanız olun su fobiniz varsa sadece bu durumu aşmanıza yönelik psikolojik destekli uygulamalı eğitim programlarımıza katılabilir, su fobinizden bizimle kurtulabilirsiniz.

Sağlık İçin Yüzmeyi Öğrenin

Yüzme sporu öncelikle sağlığın devamlılığını sağlayan ve yaşam kalitesini artıran bir spordur. Rahatlatıcı ve uygulanması kolay olması sebepleri ile yüzme sporu ilerleyen yaşlarda da mutlaka yapılmalıdır. Yaşınızın ilerlemiş olması sebebiyle ortaya çıkan bazı hastalıkların tedavisinde de önerilen yüzme sporunu bizimle doğru olarak öğrenin.

Kurumumuzda verilen özel yüzme derslerinin kalitesi, profesyonel hizmet anlayışımız, hijyenik ortamımız ve İstanbul’un nezih semtlerinden Ataşehir yüzme kursu olanaklarımızdan faydalanmak için kursumuz ile mutlaka bağlantıya geçerek yüzme ile ilgili hizmetlerimizi yerinde görmelisiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*