Ataşehir Yüzme Havuzu

Ataşehir Yüzme Kursları’nda Yüzme Eğitimi Nasıl Verilmektedir?

Yüzme sporu sağlık açısından oldukça faydalıdır. Hem bedensel hem de zihinsel gelişime katkı sağlayan yüzme sporu form tutma ve omurgadan kaynaklı hastalıklar içinde sık sık tercih edilmektedir. Ataşehir yüzme kursları olarak her yaş aralığında yüzme eğitimi sunuyor ve herkesin yüzme öğrenmesini amaçlıyoruz.

Yüzme sporunun önemini gayet iyi biliyor, küçük büyük demeden herkesin yüzme sporuna karşı ilgi duyması için çalışmalarımızı yürütüyoruz. İşinde tecrübeli yüzme eğitmenlerimiz yetişkin ve çocuk kategorisi olmak üzere kişileri gruplara ayırmaktadır. Gruplar yüzme seviyesine göre ayrılmakta ve uzman eğitmenler eşliğinde kişiye uygun yüzme dersleri verilmektedir.

Ataşehir Yüzme Kursları’nda Tesis Seçimi

Yüzme eğitimlerimiz olimpik ve yarım olimpik havuzlarda gerçekleştirilmektedir. Yaş grubuna uygun yükseklikteki havuzlarda 5-6 kişilik gruplar yüzme eğitimi almaktadır. Yüzme kursumuza ait pek çok havuz bulunmaktadır. Maltepe Yüzme Havuzu, Yakacık Yüzme Havuzu, Gebze Yüzme Havuzu, Burhan Felek Yüzme Havuzu, Galatasaray Yüzme Havuzu Ve Ataşehir Yüzme Havuzu tesisimize ait yüzme havuzları olup her birinde yüzme öğrenmek isteyen kişilere yüzme eğitimi verilmektedir.

Ataşehir yüzme kurslarımızı tercih edenler istediği tesisimizi seçebilir ve hemen yüzme derslerine başlayabilir. Aylık paketler halinde sunulan yüzme derslerimiz 8 seans şeklindedir. Haftada 2 gün birer saat yüzme eğitimi veriyoruz. Yüzme eğitimlerimiz yeni başlayanlar, orta seviye ve ileri seviye şeklinde kategorilere ayrılmakta ve yüzme seviyesine uygun olarak eğitimler verilmektedir.

Ataşehir Yüzme Kursları’nda Yüzme Eğitimi

Ataşehir yüzme kursları aracılığıyla yüzme öğrenmek isteyen çocuk ve yetişkinler aylık paketlerimizi tercih etmekte ve uzman eğitmenler eşliğinde profesyonel bir yüzme eğitimi almaktadır. Yüzme eğitimlerimiz kişilerin isteğine göre grup halinde gerçekleştirilebileceği gibi kişi özel programlar şeklinde de gerçekleştirilebilmektedir.

Grup halinde yüzme eğitimi almak istiyorsanız eğitmenlerimiz tarafından aynı seviyeye sahip yüzücülerle oluşturulan 5-6 kişilik gruplarda yüzme eğitimine başlayabilirsiniz. Grup halinde yüzme eğitimi almak istemeyen yüzücülerimiz için kişiye özel yüzme kurslarımızda bulunmaktadır. Kişiye özel yüzme programlarımız çerçevesinde yüzme eğitmenlerimizle birebir ders işleme imkanına sahip oluyor ve kısa sürede yüzme öğrenme fırsatı yakalıyorsunuz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*