Aylık Arşiv: Aralık 2016

Uzman Eğitmenlerden Yüzme Dersleri

Uzman Eğitmenlerden Yüzme Dersleri Çocukların ve yetişkinlerin güvenli bir şekilde yüzmeyi severek öğrenmesi ülkemizin önem verdiği konular arasındadır. Yüzme kurslarının eğitimci kadroları uygulamalı ve teorik dersler vermektedir. Kartal yüzme kursunda ders veren eğitmenler üniversitelerin beden eğitimi ve yüksek okulu fakültelerinden mezun olan kişilerden oluşmaktadır. Özel kampüsler de bulunan havuzların hijyen çalışmaları sürekli olarak devam etmektedir. Kartal yüzme kursu 2 ile ... Devamını Oku »

Çocuklar ve Yetişkinlere Özel Yüzme Dersleri

Çocuklar ve Yetişkinlere Özel Yüzme Dersleri Kursumuz İstanbul’da merkezi konumda yer alan kendi havuzunda sizlere uzun yıllardır yüzme dersleri vererek doğru ve kaliteli yüzme öğrenmeniz için hizmet vermektedir. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile istek ve ihtiyaçlarınız eksiksiz karşılanmaktadır. Yüzme derslerimiz 5-14 yaş çocuk grubu ve 15 yaş üstü yetişkin gruplarından oluşmaktadır. Yetişkin gruplarımızda üst yaş sınırı bulunmamakta olup, hangi yaşta ... Devamını Oku »

Yüzme İle Hem Spor Hem Sağlık Bir Arada

Suyun içerisinde senkronize kol ve bacak hareketleri ile suyun içinde ya da suyun üstünde yapılan hareketlerin bütünü yüzme kavramının içinde yer alır. Yüzme spor dalı olmakla birlikte yarışmalarla da desteklenen eğlenceli bir spordur. Yüzme sporu ile ilgilenmek öncelikle su içerisinde özgürce hareket etme ve suyun negatif enerjiyi aşması ile eğlendirir, sağlık verir ve rahatlatır. Bazı rahatsızlıklarda yüzme ile tedavi desteklenebilmektedir. ... Devamını Oku »