Aylık Arşiv: Kasım 2016

Yüzme Öğrenmenin Yaşı Yoktur

Yüzme Öğrenmenin Yaşı Yoktur Yüzme hem spor olarak hem de sağlıklı yaşamın anahtarı olarak yapılması gereken bir aktivitedir. Özellikle küçük çocukların yüzme sporu ile ilgilenmesi sayesinde beden ve kas gelişimleri desteklenmektedir. Yarışmalara katılan çocuklarda öz güven duygusu gelişecektir. Ayrıca yüzme bireysel bir faaliyet olduğundan bireysel başarı ve öz güveni beraberinde getirecektir. Çocuk yaşlarda yüzme sporu ile ilgilenen çocuklar sosyal faaliyette ... Devamını Oku »

Ataşehir Yüzme Kursunda Çocuklar İçin Oyun Terapisi

Çocuklar için çok yararlı olan bu terapi uzman terapistleriyle Ataşehir yüzme dersi kursunda eğitim verilmektedir. Bu terapi çocuklar kişisel ve sosyal açıdan gelişimine çok büyük katkı sağlamaktadır. Öz güven eksikliği yaşayan çocuklar suda özgür oldukları için öz güven duyguları artmaktadır. Bunun dışında çocuk oyun sayesinde dış dünyayla tanışır. Hayal dünyası artış gösterir. Etrafındaki cisimleri tanıma yoluna girer. Araştırma soru sorma ... Devamını Oku »

Bizimle Yüzmeyi Kalıcı ve Doğru Tekniklerle Öğrenin

İstanbul Ataşehir semtinde kendi yerimizde özel yüzme dersleri verdiğimiz kursumuzda uzun yıllardır profesyonel çalışma anlayışı ile en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Sizlere yüzmeyi öğretmek amacıyla sunduğumuz hizmetlerin hepsinde kalite standartlarımızı koruyarak en iyi hizmet ile yüzme dersleri vermekteyiz. Alanında uzman, deneyimli ve donanımlı eğitimcilerimiz, yüzme öğretebilme sertifikalarına sahip kişilerden oluşmaktadır. Her kişiye ve her yaş gurubuna yüzme derslerinin verildiği ... Devamını Oku »

Yüzme Eğitiminde İleri Seviye

Yüzme Eğitiminde İleri Seviye  İstanbul’un birçok yönden gelişmiş semti Ataşehir yüzme kursları açısından çeşitliliğe sahiptir. Semtte bulunan çeşitli boyutta, özelliklere sahip havuzlarda güvenli bir şekilde ve sterilizasyon işlemlerine tabi tutularak yüzme eğitimleri verilmektedir. 15 yaşından büyük bireylere yetişkin yüzme kursu adıyla hizmet verilmektedir. Yetişkinlere birebir olarak özel dersler verilebilmektedir. Ataşehir yetişkin yüzme kursu su korkusu olan, kalabalık içinde ekiple yüzme ... Devamını Oku »

Ataşehir Yüzme Kursu Havuz Temizliği ve Bakımı

Ataşehir Yüzme Kursu Havuz Temizliği ve Bakımı Havuz suları temiz olmama durumunda bir çok hastalığın habercisidir. Bu sebepten dolayı havuz sularının temizliği çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Gerekli kimyasal temizlemeler yapılmalıdır. Kısacası havuz suyu içme suyu niteliğinde yada içme suyuna yakın olmalıdır. Bunun içinde bir çok yöntem uygulanmaktadır. Bunların en başında klor gelmektedir. Klor havuz suyunu temizlemekten ziyade havuza ... Devamını Oku »