Aylık Arşiv: Temmuz 2016

Yüzerken Suyun Üzerinde Durma Teknikleri

Yüzme öğrenirken karşılaşılan en önemli sorunların başında yüzerken suyun üzerinde durabilmek gelmektedir. Birkaç teknik bilgi sayesinde yüzerken suyun üzerinde kalabilmek çok kolaydır. Yüzme kurslarından destek alarak kısa sürede suyun üzerinde durabilirsiniz.  Yüzme eğitmenleri yüzme kursuna gelen kişilere özel eğitim ve teknikler aktararak yüzerken neler yapması konusunda önemli bilgiler vermektedir. Suyun Üzerinde Durabilme Teknikleri Suyun üzerinde durabilmek için nefes alın ve ... Devamını Oku »

Yüzerken Hangi Yorgunluk Çeşitleri Meydana Gelir?

Yüzücüler için en sık karşılaşılan sorunların başında yüzme esnasında ve sonrasında karşılaşılan yorgunluk aşaması gelmektedir. Yorgunluk günlük aktiviteler sonucu ortaya çıkan bir dışa vuruş hissidir. Bu nedenle herkesin yorgunluğu farklı olabilir ve herkesin yorgunluğu yansıtma biçimi birbirinden farklılıklar gösterebilir. Yüzme Esnasında Oluşan Yorgunluk Yüzme için yüzme kurslarına giden kişilerin en sık yakındığı konuların başında yorgunluk gelmektedir. Yüzme kursları Anadolu yakası ... Devamını Oku »

Yüzme Kurslarında Hijyen Nasıl Sağlanır?

Yüzme sporu günümüzde pek çok kişinin sevdiği spor dallarından biridir.  Yüzerek vücut direncini arttırabilir ve vücudunuzun yüzerek daha fit gözükmesini sağlayabilirsiniz. Hem kilo kontrolü hem de sağlık açısından yüzmenin faydaları herkes tarafından bilinmektedir. Ancak yüzmeyi bilmeyenler yüzme kursları İstanbul sayesinde doğru bir şekilde yüzme öğrenebilmektedir. Yüzme Kurslarında Hijyen Yüzme kurslarında havuzların hijyenik olması sağlık açısından çok önemli bir yere sahiptir. ... Devamını Oku »

Yüzme Kursu Yaş Gruplarımız

Ataşehir semtinde yüzme kursu hizmetimizden her yaş grubunun faydalanması için yaş gruplarına özel derslerimiz bulunmaktadır. Çocuklar ve yetişkinler de kendi aralarında kişilerin yüzme öğrenme durumlarına göre alt gruplara ayrılmaktadır. Her yaş grubuna hitap eden yüzme kursumuzdaki eğitimciler de yaş gruplarına özel eğitim sertifikalarına sahip kişilerdir. Kişiye Özel Yüzme Dersi Programları 5-14 yaş arası çocukların grubu ve 14 yaş ve üzeri ... Devamını Oku »

Yetişkinlerin Yüzme Öğrenme Süresi

Yetişkinlerin yüzme öğrenme süresi kişilerin spor geçmişi, fiziksel kapasitesi, becerisi, suya karşı adapte olup olmaması gibi pek çok kriter baz alınarak belirlenmektedir. Herkese göre yüzme öğrenme süresi farklılıklar göstermektedir. Ancak daha önce boğulma korkusu yaşamış veya su ile ilgili hoş olmayan anıları bulunana yetişkinlerin öncelikle bu korkulardan arındırılması gerekmektedir. Korkulardan arındırıldıktan sonra yüzme eğitimi verilmesi gerekmektedir. Yetişkinler Nasıl Yüzme Öğrenir? ... Devamını Oku »

Anne Bebek Yüzme Kursları

Özel yüzme kursları bebeklere özel havuzlar ile onları suyla buluştururken annelerin de aynı zamanda suda bulunmalarına izin vererek bebeklerin su içerisinde de güvende olduklarını hissetmelerini sağlamaktadırlar. Anne bebek yüzme kursları ile amaç annelere yüzme öğretmek değil, bebekler ile anneler arasındaki özel bağın su içerisinde de devamını sağlamaktadır. Anneleri ile birlikte suda olan bebeklerin yüzmeye alışmalarının daha kolay olduğu gözlemlenmiştir. Suda ... Devamını Oku »

En Çok Tercih Edilen Yüzme Kursu

İstanbul Anadolu yakasında, Maltepe semtinde sizlere hizmet vermekte olan yüzme kursumuz, Anadolu yakasındaki her semtten kolayca ulaşabileceğiniz merkezi bir noktadadır. Havuzlarımız, ozonlama sistemiyle sürekli olarak hijyen koşullarına uygun bir şekilde temizlenmekte ve sağlığınız ön planda tutulmaktadır. Maltepe yüzme kursu, kaliteli eğitimi, hijyenik ortamı ve uygun fiyatları ile Anadolu yakası yüzme kursu arayışında olanlar için en uygun seçenektir. Yüzme Kursu Programlarımız ... Devamını Oku »