Aylık Arşiv: Mayıs 2016

Bebeklere Su Aktivitesi Dersleri

Bebekler için özel olarak yapılmış olan havuzlarda onlara su içerisinde vakit geçirmelerini sağlayan bebeklere özel yüzme dersleri, bir eğitimden çok eğlence ve gelişim aracıdır. Burada amaçlanan bebeğin beden ve ruh sağlığının su içerisindeki aktiviteler ile desteklenmesi ve gelişmesidir. Bebeklerin su içerisinde profesyonel ekipler ile yaptıkları her aktivite onların gelişimlerini destekleyici özelliklerdedir. Bebeklerin Sağlıkları Su İle devam Eder Bebeklere özel yüzme ... Devamını Oku »

Yüzme Bilmeyenler İçin Kurslar

Yüzme bilmek hayatın bir çok alanın da bireylere faydalı olabilecek bir sportif aktivitedir. Yüzme bilen bireyler herhangi bir olayla karşılaştıklarında korkusuzca yardıma atılabilir ve hayat kurtarabilmektedir. Ayrıca yüzme faaliyeti sportif bir aktivite olarak da görülmekte ve bir çok kişi kaslarını çalıştırmak ve dinç olmak amacıyla yüzme sporunu öğrenmektedirler. Günümüzde yüzmeyi öğrenmek isteyen insanlar için bir çok yüzme kursu olmakla birlikte, ... Devamını Oku »

Bebeklere Özel Yüzme Programları

Bebeklerin doğum anına kadar olan ortamlarının su olduğu dikkate alınarak ülkemizde de bebeklere özel yüzme kurslarının varlığı günden güne artış göstermektedir. Bebeklerin doğuştan gelen dalma, su altında nefes tutma, su üstünde durabilme ve vücudunu istediği yöne doğru yönlendirebilme yeteneklerinin bilinçli ve profesyonel yüzme ekibi tarafından geliştirilmesi için sizler de bebeklerinizi onlara özel olarak yapılan kurslara götürmelisiniz. Bebekler Suda Mutlu Olurlar ... Devamını Oku »

Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursları

İstanbul’da yüzme eğitimi veren birçok kurum vardır ve bu kurumlar İstanbul’un iki yakasında da güvenilir bir şekilde eğitim vermektedirler. Bu kurslara katılacak olan kişilerde ise herhangi bir özellik aranmamaktadır. Hangi yaş ve cinsiyette olursa olsun bu kurslara katılabilirler. Yetişkin bireylerin başvuracakları Anadolu Yakası özel yüzme eğitim kurslarında, bireylerin bu eğitimi tamamlamaları için özel olarak eğitim verilmektedir. Yetişkin bireylere yönelik verilen ... Devamını Oku »

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Yüzün

Sağlıklı bir yaşam için bireyler birçok farklı yol denemekte ve farklı spor faaliyetlerine yönelerek hayatlarını daha iyi bir şekilde devam ettirmek için çalışmaktadırlar. Bu spor faaliyetleri arasında en eğlencelisi ise şüphesiz yüzmektir. Yüzerken bir spor yaptığınızın farkına bile varmayabilirsiniz fakat yüzme esnasında birçok kas grubu vücudumuzda uyarılmakta ve oldukça sağlıklı bir şekilde kas gelişimi yaşanmaktadır. Ayrıca gözeneklerimizin suyun etkisiyle genişlemesi ... Devamını Oku »