Aylık Arşiv: Eylül 2015

Özel Yüzme Kursu İstanbul

Yüzme kurslarının sizin için oldukça fazla önemi bulunmaktadır. Yüzme kursu sayesinde düzenli bir spor alışkanlığınız oluşacak ve kendinizi sürekli olarak zinde hissedeceksiniz. Özel yüzme kursu İstanbul olarak birçok anlamda detaylı olarak kendinizi geliştirmeniz ve aktif bir spor yaşamına başlamanızı sağlayacaktır. Günlük bir alışkanlık halini alarak yüzme kurslarında kendinizi yüzmeyi bir hobi edinerek, uğraş alanlarınız arttırma imkanına sahip olacaksınız. Bölgesel olarak ... Devamını Oku »

Yüzme Kursu Kadıköy

Yüzme kurslarında, öğrenciler için oldukça önemli aktiviteler bulunmaktadır. Yüzmeye dair olan tüm tekniklerin verilmesi ve ilerlemesi oldukça önemli bir şekilde kaydedilmektedir. Yüzme kursu için bir araştırma içine girdiğinizde bulunduğunuz şehirde mutlaka bir yüzme kursu ile karşı karşıya kalacaksınız. Ancak kurslar için mutlak iyi bir araştırma yapmanız gerekecektir. Yüzme kurslarının faydaları arasında yer alan bir takım çalışmalar sizin daha iyi hissetmenizi ... Devamını Oku »

Çocuklar İçin Yüzme Kursu Maltepe

Çocuklar için yüzme kursu Maltepe eğitim ve yüzme kursu çalışmalarımız Kartal Yakacık yüzme havuzu tesislerinde verilmektedir. 03 yaş ile 15 yaş gurubundan oluşan Maltepe çocuk yüzme kursu eğitimleri üç basamaktan oluşmaktadır. Her eğitim grubunda yüzme dersi alan çocuklarında en dikkat ettiğimiz şey çocukların yaş gruplarına göre grup organizasyonun yapılması ve yüzme seviyeleridir. Her eğitim grubunun başında bir yüzme hocası eğitim ... Devamını Oku »

Yetişkinler İçin Yüzme Kursu Maltepe

İstanbul Anadolu Yakası yetişkinler için yüzme kursu Maltepe eğitim faaliyetleri Kartal Yakacık yüzme havuzu tesislerinde verilmektedir. Yetişkinler için yüzme dersleri aylık üyelikler şeklindedir. Hafta da iki gün birer saat şeklinde verilen yüzme derslerinde her ders bir saat sürmektedir. Aylık üyelikler sekiz seans olarak belirlenmiştir. Maltepe yetişkin yüzme kursu eğitimlerinde dersler üç istasyondan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve yüzme bilenlerdir. ... Devamını Oku »