Aylık Arşiv: Haziran 2015

İstanbul Yüzme Havuzu

Türkiye’ nin hemen her yerinde yüzme kursları bulunmaktadır. Bunlara İstanbul yüzme kursu ve çevresi en büyük kısmı oluşturduğu için başlangıç noktası olarak gösterilebilir. İstanbul yüzme kursu kayıtları için belirli dönemler bulunmaktadır. İstanbul’ un bütün ilçelerinde eğitim almak isteyen kişiler için yüzme kursları mevcut bulunmaktadır. Gerekli olan durum ise yüzmenin öğrenilmesi ve kişilerin aktif bir şeklide deniz veya havuzlarda kendilerine yetecek ... Devamını Oku »

Burhan Felek Yüzme Kursu

Yüzme spor olarak birçok kişinin yüksek bir performans sağladığı ve tüm kaslarını geliştirdiği etkili bir hareket imkânı sağlayacaktır. Burhan Felek Yüzme Havuzu ise Burhan Felek Spor Kompleksi içinde bulunmaktadır. İl Gençlik ve Spor Müdürlüğüne bağlı olan bu salonda birçok kişinin yüzme kursu alması da sağlanmaktadır. Büyük havuzların bulunmasının yanında çocuklarında yüzme eğitimi alacakları havuzlar mevcut bulunmaktadır. Havuzun her iki yanında ... Devamını Oku »

Maltepe Yüzme Havuzu

Maltepe yüzme kursu, sudan korkan ve bu anlamda su ile ilgili olarak tüm korkusunu yenmek isteyen kişileri kendi bünyesinde toplamaktadır. Yüzme kursları ile ilgili olarak korkunç ve gücünü daha derinlerden aldığını düşündükleri suyun aslında bir zararının olmadığını anlamaları oldukça yakın bir zaman oluşturacaktır. Farklı bir atmosfer alanında küçük bir havuz etrafında yüzmenin öğrenilmeye çalışılması çocukların ve yetişkinlerin yüzmeye dair tüm ... Devamını Oku »