Aylık Arşiv: Temmuz 2012

Serbest Yüzme Tekniği

Yüzme spor dalında birçok stil benimsenmiştir. Bu stiller arasında yer alan serbest stiller bir takım çalışmaların ortaya konulmasında oldukça önemli etkileri oluşacaktır. Yüzme kurslarında bu tekniklerin verilmesi ise kişilerin gelişimleri açısından oldukça önemli bir nokta oluşturacaktır. Serbest yüzme tekniği için birkaç ayak vurma stili bulunmaktadır. bu stil bünyesinde bir kulaçta bir ayak vuruşu veya bir kulaçta iki ayak vuruşu bunun ... Devamını Oku »

Kelebek Yüzme Tekniği

Kelebek yüzme tekniği birçok teknikten daha fazla hareket gerektiren bir stildir. Bu nedenle yoğun bir çalışma temposu ve başarıya ihtiyaç olacaktır. Özellikle bu teknik içinde kişilerin profesyonel bir takım eğitimler almak istediği zamanlarda başarılı sonuçlar ortaya koymaları muhtemel olmaktadır. Kelebek yüzme tekniği sayesinde ayak vuruş ve kulaç atış noktasında daha iyi ilerleme kaydedilmesi ise kişilerin yüzme teknikleri arasında en çok ... Devamını Oku »

Yakacık Yüzme Havuzu

İstanbul Anadolu Yakası Kartal Yakacık Yüzme Havuzu yarı olimpik standartlarda profesyonel yüzme havuzudur. Kartal, Yakacık, Pendik, Tuzla ve yakın bölgelerinde gelen talepler doğrultusunda Ata Yüzme Kulübü olarak yetişkin ve çocuk yüzme kursları Yakacık Yüzme Havuzunda devam etmektedir. Aylık üyeliklerde eğitimler bay – bayan karma gruplar halindedir. Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı yüzme havuzu Kartal İto Spor Kompleksi içinde yer almaktadır. ... Devamını Oku »

Yetişkin Yüzme Kursu

İstanbul’da yetişkinler için yüzme kursu ve özel yüzme dersi eğitim faaliyetlerimiz üç farklı semtte ve üç farklı havuzda aralıksız devam etmektedir. Gerek grup yüzme dersleri veya bire bir özel yüzme dersleri ile sizde kısa sürede yüzme öğrenebilir, yüzme tekniklerinizi geliştirebilirsiniz. Su korkusu olanlar veya daha önce kursa gittim ama öğrenemedim diye yetişkinleri kurslarımıza bekliyoruz. Yetişkin yüzme dersleri nasıl işlenmektedir? Yetişkinler ... Devamını Oku »

Burhan Felek Yüzme Havuzu

Burhan Felek Yüzme Havuzu İstanbul Üsküdar ilçesindedir. Büyük bir yüz ölçümüne sahip olan Burhan Felek Spor Kompleksinin için yer alan Burhan Felek Yüzme Havuzu yarı olimpik standartlarda bir havuzdur. Yarı olimpik yüzme havuzu derinliği 2,20 cm, uzunluğu 25 m-dir. Su sıcaklığı mevsimlere göre ayarlanmaktadır. Yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerinin yanı sıra bire bir özel yüzme dersleri de yapılmaktadır. Burhan Felek ... Devamını Oku »

Galatasaray Yüzme Havuzu

Üsküdar Burhan Felek Spor Kompleksi içinde bulunan Ergün Gürsoy Galatasaray Yüzme Havuzu olimpik bir havuzudur. Galatasaray yüzme kulübü haricinde diğer yüzme kulüpleri de bu tesiste yetişkin yüzme, çocuk yüzme ve takım yüzme çalışmalarını sürdürmektedir. Her kulübün çalışma saatleri farklıdır. Kulübümüzün yüzme eğitimleri aylık üyelik şeklindedir. Aylık üyelikler de derslere katılım hafta da iki gündür. Her ders bir saat sürmektedir. Yetişkin ... Devamını Oku »

Acıbadem Yüzme Havuzu

İstanbul Acibadem yüzme kursu eğitimlerimiz Üsküdar Burhan Felek Galatasaray yüzme havuzunda yapılmaktadır. Yetişkin ve çocuklar için yüzme eğitimlerimiz pedagoji gereği farklı zamanlar da yapılmaktadır. Yüzme kursları aylık üyelik şeklinde olup eğitimler bay – bayan karma olarak yapılmaktadır. Grup yüzme eğitimleri ve bire bir özel yüzme dersleri şeklinde yapılan yüzme dersleri için yüzme eğitimlerimizi yerinde izleyebilir tesis hakkında detaylı bilgi bize ... Devamını Oku »